خانه / تکنولوژی / دنیای وب / دانلود نرم افزار Cisco packet tracer

دانلود نرم افزار Cisco packet tracer

نرم افزار Cisco Packet Tracer

دوستانی که با طراحی و برنامه نویسی شبکه های کامپیوتری به ویژه شبکه های سخت افزاری آشنایی دارند این نرم افزار را به خوبی می شناسند. این نرم افزار؛ محیطی برای شبیه سازی و بررسی کارکرد شبکه طراحی شده با المانهای شرکت سیسکو دارد.

معرفی نرم افزار

المانها همان تجهیزات شبکه مثل روتر؛ سوئیچ؛ هاب و … اند که در کنار سایر تجهیزات مثل سرور ها و کامپیوتر ها و فکس مودم ها و… محیطی برای اعمال مدیریت بر توزیع منابع اطلاعاتی میان شبکه ها را برای مان ایجاد می کنند. در این نرم افزار؛ اکثریت المانهای شرکت سیسکو به طور شبیه سازی سخت افزاری واقعی وجود دارد که حتی محدودیت های تعداد پورت ها هم لحاظ شده است.

دانلود نرم افزار

برای دانلود این نرم افزار می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید. البته در آینده ای نزدیک هم جزوه آموزشی شبکه های کامپیوتری شامل سخت افزار و نرم افزار در فروشگاه قرار خواهد گرفت و در پُستی جداگانه در همین بخش آموزشی مقدماتی خدمت شما عزیزان ارایه خواهد شد. آموزش های بیشتر و تکمیلی تر در همان جزوه در فروشگاه قرار دارد.

نکته: بعد از نصب نرم افزار برای اینکه شماره پورتها و سایر اطلاعات روی صفحه برایتان نمایش داده شود از منوی Options روی گزینه Preferences کلیک کنید. تمام تیک های گزینه های Show را علامت بزنید.

دانلود نرم افزار Cisco Packet Tracer از وب سایت شخصی مهندس پوریا قلی پور

2+

درباره پوریا

همسفر با زندگی

پیشنهاد بررسی

مخابرات دید مستقیم و فرادید مستیم

مخابرات LOS و BLOS در مباحث مخابراتی همواره نام LOS و BLOS دیده و شنیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!